ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2013

Życzymy wszystkim radosnych, spokojnych Świąt,
zdrowia i wielkiej przyjaźni z Nowo Narodzonym.

GRUDZIEŃ 2013

„Kwartalne spotkanie edukacyjne z lekarzem.
Choroby neurologiczne w pytaniach i odpowiedziach”

Giżyckie Stowarzyszenie Osób z Chorobą Parkinsona, ich Rodzin i Przyjaciół „Tulipany” organizuje kolejne – ostatnie już w tym roku spotkanie z cyklu „Kwartalne spotkanie edukacyjne z lekarzem. Choroby neurologiczne w pytaniach i odpowiedziach”. Spotkanie jest adresowane do wszystkich zainteresowanych, nie tylko członków stowarzyszenia. Zapraszamy 11 grudnia 2013r (środa), o godz. 17:00 do sali Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Giżycku przy ul. Smętka 5 (wejście od ul. Kościuszki).
Na zadawane pytania będzie odpowiadał lekarz neurolog pan Piotr Białasz.

LISTOPAD 2013
Koncert

W dniu 10.11.2013 roku nasza grupa uczestniczyła w koncercie „Trzech Tenorów”. Koncert odbył się w Sali „Biłas i Synowie” na nowym pasażu w Giżycku. Śpiewacy wykonywali nie tylko pieśni operetkowe ale również utwory Leonarda Cohena czy   Elvisa Presleya. Atmosfera była niezwykle swobodna i naturalna. Był do drugi koncert z tego cyklu jaki muzycy zaprezentowali w Giżycku. Sala śpiewała z wykonawcami i ….nawet tańczyła w rytm wiedeńskich walców. Bilety na koncert w części dofinansowała Fundacja „Żyć z Chorobą Parkinsona”w Warszawie. To był niezwykle miły wieczór:)

WRZESIEŃ 2013
„Choroby neurologiczne w pytaniach i odpowiedziach”

Stowarzyszenie „Tulipany” zaprasza wszystkie osoby zainteresowane na drugie spotkanie z cyklu Kwartalne spotkania edukacyjne z lekarzem „Choroby neurologiczne w pytaniach i odpowiedziach” w dniu 21 września o godz. 10.00 do Klubu Seniora, przy ulicy Królowej Jadwigi 9b w Giżycku. Odpowiedzi będzie udzielał lekarz neurolog Pan Piotr Białasz. Spotkanie przewidziane jest do godziny 12.00
Zadanie pn. Kwartalne spotkania edukacyjne z lekarzem „Choroby neurologiczne w pytaniach i odpowiedziach” jest współfinansowane ze środków Powiatu Giżyckiego.

SIERPIEŃ 2013
REJS STATKIEM

W sobotę 3 sierpnia 2013r. w bardzo rodzinnym gronie  wybraliśmy się na rejs statkiem po naszych pięknych jeziorach mazurskich. Pogoda nie zawiodła – słońce i lekki wiatr, czy trzeba czegoś więcej gdy przebywa się na wodzie? Oczywiście dobrego humoru, który wszystkim dopisał!
 Rejs zakończyliśmy poczęstunkiem  w Tawernie w Ekomarinie.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach zaległych obchodów Dnia Parkinsona i sfinansowane przez Fundację Żyć Chorobą Parkinsona, za co bardzo dziękujemy.

 ZDJĘCIA

 800 rejs

CZERWIEC 2013
Kwartalne spotkania edukacyjne

Stowarzyszenie „Tulipany” rozpoczyna realizację zadania pn. Kwartalne spotkania edukacyjne z lekarzem „Choroby neurologiczne w pytaniach i odpowiedziach”. W każdym kwartale 2013 roku odbędzie się jedno takie spotkanie. Na pierwsze zapraszamy w dniu 21 czerwca , o godz. 17 do Klubu Seniora, przy ulicy Królowej Jadwigi 9b w Giżycku. Odpowiedzi będzie udzielał lekarz neurolog Pan Piotr Białasz. Spotkanie przewidziane jest do godziny 19:00

LUTY 2013

Szkolenie dla opiekunów
„Sprawny opiekun to zadbany podopieczny”
 szczegóły w zakładce Projekty


Rehabilitantka

Witamy w naszym gronie Panią Sylwię Nadolną – rehabilitantkę, masażystkę, która obejmie opieką wszystkie osoby w stowarzyszeniu potrzebujące takiej pomocy. Pani Sylwia została skierowana do naszego stowarzyszenia z Powiatowego Urzędu Pracy do odbycia stażu zawodowego. Życzymy korzystnej, wzajemnej współpracy.

Wcześniej jako pierwsza odbyła u nas staż pani Wandzia Bukowska, następnie pan Adam Skawiński, których serdecznie pozdrawiamy:)

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *